آمادگی برای پیشنهاد ازدواج

آمادگی پیشنهاد ازدواج از آن جهت مهم است که همه دوست دارند که این پیشنهاد را به بهترین شکل و بدون نقص انجام دهند و حتی برای آن ایده های خلاقانه داشته باشند.

برای آنکه در پیشنهاد ازدواج به شریک زندگیتان، آمادگی داشته باشید، این مراحل را درنظر داشته باشید:

مرحله 1

یک نفس عمیق بکشید. این زمان به خودی خود مهیج است و نباید استرس زا باشد.

پیشنهاد ازدواج

مرحله 2

در زمان مناسب حلقه را سفارش دهید. در خرید جواهرات سفارشی، اطمینان داشته باشید که زمان کافی برای ساخت و دریافت حلقه دارید و اطمینان حاصل کنید که دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید به نامزدتان بدهید. معمولا ساخت حلقه های نامزدی خاص 2 تا 3 هفته طول می کشد، زیرا هر حلقه برای سفارش شما ساخته می شود. پس پیشنهاد ما این است که از زمانی که قصد پیشنهاد ازدواج را دارید، حداقل از 4 هفته قبل، آن را سفارش دهید تا  به موقع به دست شما برسد. برای دیدن نمونه هایی از بهترین حلقه های نامزدی اینجا را ببینید.

مرحله 3

با دوستان و خانواده صحبت کنید. البته ممکن است لازم نباشد شما از کسی برای این کار اجازه پیشنهاد بگیرید، اما اگر با خانواده شریک زندگی تان نزدیک هستید، خوب است که آنها را در جشن برنامه ریزی یا بعد از نامزدی قرار دهید. فقط به یاد داشته باشید که اگر قرار باشد این پیشنهاد غافلگیرکننده یا به قولی سورپرایز باشد، هرچه تعداد افراد کمتری درجریان باشند، کمتر احتمال دارد کسی سوتی بدهد.

مرحله 4

برنامه ریزی کنید که برنامه پیشنهاد کجا انجام می شود. موقعیت مکانی برای سه مرحله بعدی مهم است. اطمینان حاصل کنید که محل موردنظر شما در روز پیشنهاد ازدواج باز خواهد بود و برای عکس یا فیلم گرفتن از پیشنهاد شما مشکلی ایجاد نمی شود. اگر یک رستوران یا محل کار است، با برنامه تماس بگیرید یا به آنجا بروید و با مدیر آنجا صحبت کنید. اگر پارک یا جایی خارج از منزل است، در صورت احتمال بدی آب و هوا، حتما یک برنامه جایگزین یا پلن B داشته باشید. اگر می خواهید این پیشنهاد کاملا خصوصی باشد، مطمئن شوید آن محل در آن زمان عمومی نباشد و فقط در اختیار شما خواهد بود.

مرحله 5

برای اشخاص دیگر که برای شما مهم هستند نیز برنامه ریزی کنید. مانند روز عروسی واقعی، احتمالا شما می خواهید که دیگر دوستان یا افراد نزدیک، در این لحظه مهم حضور داشته باشند، به خصوص اگر تصمیم به فیلمبرداری یا عکس گرفتن از پیشنهاد خود بگیرید!

مرحله 6

درباره آنچه می خواهید بگویید خوب فکر کنید. بعداً در این مورد به تفصیل خواهیم پرداخت، اما شما می خواهید حداقل قبل از روز پیشنهاد، برنامه ریزی جملاتتون را انجام دهید. اگر شریک زندگی تان، حرف های عاشقانه را دوست دارد، به چیزی عاشقانه برای گفتن یا یک روش عاشقانه برای پیشنهاد فکر کنید. قطعابدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیافتد اینست که در آخرین لحظه، کلمات را از دست بدهید.

مرحله 7

برای بعد از لحظه پیشنهاد هم برنامه ریزی کنید. فرض کنید شما تا به اینجای کار بهترین ایده پیشنهادی ازدواج را داشته اید … حالا چه؟ همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، ترکیب دوستان و خانواده نزدیک در مهمانی بعد از آن ایده خوبی است. یک غذای خوب در یک رستوران یا برای راحتی در خانه خود می تواند برنامه خوبی باشد. شما برای این قسمت بودجه زیادی احتیاج ندارید، بلکه فقط یک جشن کوچک برای آنکه در ذهن شما بماند.

دنبال ایده های جذاب برای پیشنهاد ازدواج هستید؟ اینجا را ببینید.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند