طراحی و ساخت ست عینک و زیور

کسانی که به دنبال یک عینک خاص هستند باید عینک دست ساز را امتحان کنند. این عینک ها تعداد بسیاری زیادی مشتری را به خود جذب کرده است. تقریبا تمام کسانی که این عینک می خرند از خرید خود راضی هستند. آیا می دانید دلیل آن چیست؟ عینک دست ساز هم به صورت طبی و هم به صورت آفتابی ساخته می شود. در فرآیند ساخت تماما ابعاد مناسب برای مشتری و سلیقه های او در فریم و عینک دست ساز لحاظ می شود. برای همین آنچه که می خواهد را تحویل می گیرد. در ساخت ست عینک و زیور ، جواهرات سفارشی مانند آویز، گوشواره، انگشتر و غیره از پایه طلا/جواهر یا نقره ساخنه می شوند.

عینک دست ساز شما را از شر عینک های سنگین با فریم های سنگین، راحت می کند. اگر از خرید پی در پی عینک و یا تعویض و تعمیر فریم و دسته های آن خسته شده اید، این عینک را به شما پیشنهاد می کنیم. فریم آن بسیار زیبا و انعطاف پذیر است و در برابر ضربه ها و افتادن ها مقاومت دارد. در کنار این ها، عینک دست ساز زیبایی و جذابیت دو چندان دارد. فریم عینک دست ساز در نهایت زیبایی، ظرافت و دقت ساخته می شوند. سبک هستند و بر روی صورت کمتر دیده می شود. از مزیت های عالی آن سبک این است که می توانید مدت طولانی آن را بر روی صورت خود داشته باشید. بدون اینکه خسته شوید. این کار برای کسانی که باید مدت طولانی بر صورت خود عینک داشته باشند بسیار مناسب است. 

عینک و زیور
عینک طلا
عینک طلا

چرا عینک دست ساز

  • توسط دستان هنرمندان طراحی و ساخته می شود.
  • جنس و آلیاژ به کار رفته از آنها با کیفیت و مناسب این کار است. 
  • خرابی و شکستن فریم به حداقل می رسد. 
  • عدسی عینک را در اندازه های مختلف و باب میل خود می توانید تنظیم کنید. 
  • انواع عدسی ها را می توان بر روی این عینک نصب و تعویض کرد.
  • عدسی ها را به راحتی می توان بر روی فریم نصب کرد بدون اینکه به ابزارآلات خاصی نیاز داشته باشید.
  • دید شما را وسیع می کند. به راحتی می توانید ببینید و از داشتن آن نهایت لذت را ببرید. 
  • ویژگی مهم این نوع عینک ها این است که حساسیت های پوستی که درد انواع عینک ها وجود دارد و متداول است را ایجاد نمی کنند. 
  • قابل توجه شما که فریم این عینک را می توانید برای مصارف مختلف و عدسی های مختلف به کار ببرید. بر روی آن عدسی مطالعه بگذارید و مطالعه کنید. عدسی آفتابی بگذارید و به آسانی آن را به انواع دیگر عدسی های دلخواهتان تغییر دهید. یعنی یک فریم و چند کاربرد

عینک های شخصی سازی شده از برندهای معتبر

شما همچنین می توانید از عینک های شرکتی که توسط طراحان نایریکا شخصی سازی می شود استفاده کنید. این عینک ها ساخته شرکت های معتبر اروپایی (اکثرا ایتالیایی) هستند و در عین کیفیت بالا، به لحاظ قیمتی هم مناسب می باشند. این عینک ها نیز در نهایت زیبایی، ظرافت و دقت ساخته می شوند و سبک هستند. از مزیت های عالی آن سبک این است که می توانید مدت طولانی آن را بر روی صورت خود داشته باشید. بدون اینکه خسته شوید. این کار برای کسانی که باید مدت طولانی بر صورت خود عینک داشته باشند بسیار مناسب است.

عینک و زیور
عینک و زیور
عینک طلا

ست عینک و زیور

برای این عینک ها، جواهرات سفارشی سِتِ آن مانند گوشواره، آویز یا انگشتر نیز ساخته می شود. این یک ایده ی کاملا جدید و با کلاس است که با صرف هزینه ی مناسب به راحتی می توانید آن را داشته باشید.

مطالب خواندنی در سایت

برای آشنایی بیشتر با جواهرات اینجا را بخوانید.

برای آشنایی بیشتر با گوهرها و سنگ های زینتی اینجا را بخوانید.

برای آشنایی بیشتر با نحوه محاسبه قیمت جواهرات اینجا را بخوانید.

برای اینکه بیشتر درمورد جواهرات میتوانید ویکیپدیا را ببینید.