با توجه به اینکه محصولات بصورت سفارشی و فقط برای شخص شما ساخته می شوند، تا زمانی که فرآیند ساخت محصول شروع نشده باشد، امکان لغو یا تغییر در آن وجود دارد. در صورت لغو سفارش پیش از شروع ساخت، 10 درصد مبلغ سفارش از مبلغ پیش پرداخت کسر شده و الباقی مسترد خواهد شد.
اما درصورتی که ساخت محصول شروع شده باشد (معمولا 48 ساعت پس از دریافت سفارش)، امکان لغو یا تغییر در آن وجود ندارد. با این وجود تا جایی که برای ما مقدور باشد، سعی میکنیم خواسته های شما را اعمال کنیم. در صورت لغو سفارش پس از شروع ساخت، 50 درصد مبلغ پیش پرداخت کسر خواهد شد.

بله میتوانید با شماره 22095336-021 یا 09026372244 تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

برای خرید از سایت نایریکا لازم نیست حتما در سایت عضو باشید. چون سفارشات بصورت تلفنی و یا از طریق پیام رسانهای واتساپ و تلگرام انجام میشوند. توجه داشته باشید که درصورت عضویت در سایت و باشگاه مشتریان نایریکا، می توانید از هدیای خرید اول نایریکا و هدایایی که در خریدهای بعدی دریافت میکنید، استفاده کنید.

با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. در قسمت بالا سمت چپ صفحه روی نام کاربری خود کلیک کرده و گزینه «ویرایش شناسنامه من» را انتخاب کنید.

روی گزینه «رمز خود را گم کرده اید؟» کلیک کنید.
جهت یادآوری کلمه ی عبور، نام کاربری یا ایمیل خود را وارد نمایید.
پس از دریافت لینک بازیابی در ایمیل خود، می توانید رمز عبور جدید وارد نمایید.

متاسفانه سیستم پرداخت در محل هنوز فعال نشده است و می بایست قبل از ارسال سفارش، تسویه حساب کرده باشید.

پس از ثبت نهایی سفارش شما، مدت زمانی طول میکشد که طراحی انجام و محصول درخواستی شما ساخته شود. این زمان با توجه به نوع محصول متفاوت است. همچنین با توجه به اولویت زمانی سفارشات دریافتی، آنها به نوبت در صف ساخت قرار می گیرند.
محصولاتی که بصورت سفارش ساخت (بجز جواهرات و زیورآلاتی که در آنها از سنگ استفاده می شود) دریافت می گردند، با توجه به نوع کالا می تواند بین 5 تا 10 روز طول می کشد (زیورآلاتی که درآنها از سنگ استفاده نمی شود، محصولات دکوری و اکسسوری). ساخت جواهرات و زیورآلاتی که در آنها از سنگ استفاده می شود، معمولا بین 3 تا 6 هفته به طول می انجامد. لطفا در این خصوص حتما قبل از سفارش، با همکاران ما هماهنگی لازم را انجام دهید.

درصورتی که می خواهید سفارشتان زودتر از موعد معمول حاضر شود می توانید پس از هماهنگی با همکاران ما، از سرویس اکسپرس استفاده نمایید که بسته به نوع سفارش می تواند زمان حاضر شدن آن را کاهش دهد. در این حالت برای اینکه زمان ساخت کاهش یابد، همکاران ما مجبور هستند خارج از زمان های کاری به انجام سفارشات بپردازند. لذا مبلغ 20 درصد به مبلغ سفارش افزوده می شود.

پس از ثبت سفارش از طریق سایت یا تماس تلفنی، می توانید با شماره های 22095336 و 09026372244 تماس گرفته و از وضعیت سفارش خود آگاه شوید. همچنین پس از ارسال سفارش از طریق پست، می توانید با استفاده از شماره رهگیری پست از وضعیت تحویل آن در سایت پست به نشانی www.post.ir مراجعه کرده و در قسمت رهگیری مرسوله، آن را رهگیری کنید. کد رهگیری پستی را از همکاران ما دریافت کنید.