الماس در سنگ درمانی

در این مطلب ویژگی های سنگ درمانی الماس یا خواص سنگ الماس بیان شده است. الماس کربن خالص و بی­رنگی است که به رنگ­ های قهوه­ای مایل به زرد، نارنجی روشن و حتی سیاه دیده می­ شود و از دهانه آتشفشانهای قدیمی به دست می ­آید. محل استخراج این سنگ در کشورهای آفریقا، هندوستان، برزیل و سیبری است. برای آشنایی بیشتر با سنگ درمانی، اینجا و برای آشنایی بیشتر با سنگ الماس، ویکیپدیا را ببینید.

الماس

تاثیر بر بدن انسان

این سنگ یک درمانگر اساسی و واقعی تلقی می ­شود. دارای نیروی بسیار، تصفیه­ کننده اعضای بدن و تقویت ­کننده عضوهای دفع­ کننده از جمله مثانه و کلیه ­ها است. به علاوه از بوجود آمدن سنگ کلیه، مثانه و کیسه صفرا جلوگیری می­ کند. همچنین الماس برای بیماری­های معده و روده بسیار مؤثر است، به خصوص تعیین­ کننده بیماری­ های استخوانی و غدد می ­باشد و غده تیموس را تحریک می­ کند. همین طور برای بیماری­های صرع و عدم تعادل بسیار مفید است. الماس باعث نیرو بخشیدن به مغز و دو نیم­کره آن و همچنین مخچه، سیستم ماهیچه­ای به طور کامل، اعصاب و انشعابات آن می­ شود. این سنگ باعث رفع مسمومیت، تسکین نقرس، تقویت چشم­ها و مصونیت بدن نیز می­شود.

تاثیر بر روان و روح

سنگ الماس برای تصفیه و پاک کردن اندیشه و ذهنیات ما بسیار سودمند است. زیرا سنگ در محل هایی که ناخالصی و ته­نشینی وجود دارد اثر می­ کند و آنجا را تصفیه می­ کند. الماس باعث تعادل، استقلال و ارج نهادن در ما می­شود و همچنین حس حسادت را در ما کنترل می­ کند و عدم اطمینان به دوست یا شریک را از بین می ­برد.

الماس به ما یاد می­ دهد در زندگی شکست ­ناپذیر باشیم، همچنین ما را از اشتباهاتمان آگاه می­ سازد. خطر خودخواهی و غرور را از بین می­ برد به طوریکه این سنگ برای اعیان و اشراف بسیار لازم است و توصیه می­شود همواره الماس همراه خود داشته باشند.

نشان طالع بینی

الماس تابع نشان­های شیر، قوچ و جدی است.

خصوصیات

بهتر است برای معالجه و پیشرفت از یک الماس نتراشیده در منزل خود استفاده کنید. در غیر اینصورت همواره زیورآلاتی که الماس دارند همراه خود داشته باشید.

فروش و نگهداری

الماس به صورت نتراشیده و تراش خورده در دسترس می باشد، که بسیار با­ارزش و گران­قیمت است. شما باید با این گوهر با­ارزش محتاطانه رفتار کنید. هر بار بعد از استفاده، آن را سریعا زیر آب بشویید و در زمانی کوتاه در زیر نور خورشید قرار دهید.

مطالب فوق برگرفته از کتاب سنگ درمانی، نوشته Schaufelberger و Landerherr به ترجمه  فرحناز ثنایی موحد است. نایریکا، سنگ درمانی را تایید یا رد نمی کند. این مطالب صرفا جهت آگاهی شما ارایه شده است.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند