الماس در سنگ درمانی

در این مطلب ویژگی های سنگ درمانی الماس یا خواص سنگ الماس بیان شده است. الماس کربن خالص و بی­رنگی است که به رنگ­ های قهوه­ای مایل به زرد، نارنجی روشن و حتی سیاه دیده می­ شود و از دهانه آتشفشانهای قدیمی به دست می ­آید. محل استخراج این سنگ در کشورهای آفریقا، هندوستان، برزیل و سیبری است. برای آشنایی بیشتر با سنگ درمانی، اینجا و برای آشنایی بیشتر با سنگ الماس، ویکیپدیا را ببینید.

الماس

تاثیر بر بدن انسان

این سنگ یک درمانگر اساسی و واقعی تلقی می ­شود. دارای نیروی بسیار، تصفیه­ کننده اعضای بدن و تقویت ­کننده عضوهای دفع­ کننده از جمله مثانه و کلیه ­ها است. به علاوه از بوجود آمدن سنگ کلیه، مثانه و کیسه صفرا جلوگیری می­ کند. همچنین الماس برای بیماری­های معده و روده بسیار مؤثر است، به خصوص تعیین­ کننده بیماری­ های استخوانی و غدد می ­باشد و غده تیموس را تحریک می­ کند. همین طور برای بیماری­های صرع و عدم تعادل بسیار مفید است. الماس باعث نیرو بخشیدن به مغز و دو نیم­کره آن و همچنین مخچه، سیستم ماهیچه­ای به طور کامل، اعصاب و انشعابات آن می­ شود. این سنگ باعث رفع مسمومیت، تسکین نقرس، تقویت چشم­ها و مصونیت بدن نیز می­شود.

تاثیر بر روان و روح

سنگ الماس برای تصفیه و پاک کردن اندیشه و ذهنیات ما بسیار سودمند است. زیرا سنگ در محل هایی که ناخالصی و ته­نشینی وجود دارد اثر می­ کند و آنجا را تصفیه می­ کند. الماس باعث تعادل، استقلال و ارج نهادن در ما می­شود و همچنین حس حسادت را در ما کنترل می­ کند و عدم اطمینان به دوست یا شریک را از بین می ­برد.

الماس به ما یاد می­ دهد در زندگی شکست ­ناپذیر باشیم، همچنین ما را از اشتباهاتمان آگاه می­ سازد. خطر خودخواهی و غرور را از بین می­ برد به طوریکه این سنگ برای اعیان و اشراف بسیار لازم است و توصیه می­شود همواره الماس همراه خود داشته باشند.

نشان طالع بینی

الماس تابع نشان­های شیر، قوچ و جدی است.

خصوصیات

بهتر است برای معالجه و پیشرفت از یک الماس نتراشیده در منزل خود استفاده کنید. در غیر اینصورت همواره زیورآلاتی که الماس دارند همراه خود داشته باشید.

فروش و نگهداری

الماس به صورت نتراشیده و تراش خورده در دسترس می باشد، که بسیار با­ارزش و گران­قیمت است. شما باید با این گوهر با­ارزش محتاطانه رفتار کنید. هر بار بعد از استفاده، آن را سریعا زیر آب بشویید و در زمانی کوتاه در زیر نور خورشید قرار دهید.

مطالب فوق برگرفته از کتاب سنگ درمانی، نوشته Schaufelberger و Landerherr به ترجمه  فرحناز ثنایی موحد است. نایریکا، سنگ درمانی را تایید یا رد نمی کند. این مطالب صرفا جهت آگاهی شما ارایه شده است.

برچسب ها: بدون برچسب
0

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند