الماس هرکیمر در سنگ درمانی

در این مطلب ویژگی های سنگ درمانی الماس هرکیمر یا خواص سنگ الماس هرکیمر بیان شده است. الماس هرکیمر یکی از پدیده ­های خارق­ العاده در میان کریستال­ های کوارتز به شمار می ­رود که از معادن کشورهای هرکیمر و ایالت نیویورک به دست می­ آید. برای آشنایی بیشتر با سنگ درمانی ، اینجا را ببینید.

الماس هرکیمر

تاثیر بر بدن انسان

این نوع سنگ باعث تسریع روند معالجات می شود. انقباضات و گرفتگی­ ها را رفع می ­کند و با علایم بیماری استرس مبارزه می ­کند.

سیستم ماهیچه ه­ا را تقویت می­ کند و نیروی حیات به ما می ­دهد. این سنگ ما را در برابر اشعه ایکس و دیگر اشعه­ ها محافظت می­ کند و برای مبارزه بر علیه بیماری سرطان بسیار سودمند است، (در اولین مراحل بروز بیماری).

تاثیر بر روان و روح

الماس هرکیمر دارای نیروی فرستندگی، گیرندگی و خاصیت جذب­ کنندگی است و شخصیت ما را به حد تعادل می­رساند. این سنگ دید دقیق و حساس ما را نسبت به زندگی تغییر می ­دهد. اعمال بدن و فکر و اندیشه را متعادل می­ سازد و شرایط لازم برای پیشرفت در علم غیب را افزایش می دهد. از ما شخصیتی قوی می­ سازد و نگرانی­ها را از بین می­ برد. این امکان را به ما می­ دهد تا خاطرات اولیه زندگیمان را به یاد آوریم.

محل چاکرا

الماس هرکیمر برای بسیاری از چاکراها از جمله طحال، قلب و شبکه خورشیدی مورد استفاده قرار می­ گیرد و در هنگام کاربرد، می­ توانیم به انگیزه قدرت نیز دست یابیم.

فروش و نگهداری

این سنگ از تغییرات ناگهانی طبیعت تشکیل می ­شود و به همین دلیل بسیار کمیاب است و ما آن را تنها به شکل­های سنگی نتراشیده می­ بینیم. بعد از هر درمان، برای تخلیه شدن باید در زیر آب شسته شود. در این نوع الماس باید به مدت طولانی در نور خورشید قرار گیرد.

مطالب فوق برگرفته از کتاب سنگ درمانی، نوشته Schaufelberger و Landerherr به ترجمه  فرحناز ثنایی موحد است. نایریکا، سنگ درمانی را تایید یا رد نمی کند. این مطالب صرفا جهت آگاهی شما ارایه شده است.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند