آمازونیت در سنگ درمانی

در این مطلب ویژگی های سنگ درمانی آمازونیت یا خواص سنگ آمازونیت بیان شده است. آمازونیت (Amazonite)، سنگی معدنی به رنگ روشن و رایج در سنگ­های آتشفشانی است که از پتاس آبی سبز رنگ تشکیل می­شود و ماده ­ای که به آن رنگ می ­دهد، مس است. اصلی ترین محل­های کشف این سنگ کشورهای آمریکا، ماداگاسکار، مجموعه کشورهای شوروی سابق، آفریقای جنوب غربی و برزیل است. برای آشنایی بیشتر با سنگ درمانی، اینجا و برای آشنایی بیشتر با سنگ آمازونیت، ویکیپدیا را ببینید.

آمازونیت

تاثیر بر بدن انسان

این سنگ مخصوص بیماری­های ناحیه شبکه خورشیدی و قلبی است. آمازونیت مغز، اعصاب و شاخه­ های عصبی را تقویت می­کند و داروی آرامش بخشی برای فشارهای پشت و گردن است. برای بیماری افسردگی بسیار مـؤثر است و حتی شامل خانم­های باردار نیز می­ شود.

تاثیر بر روان و روح

این سنگ به ما نیروی حیات و تحرک در زندگی را می­دهد.

نشان طالع بینی

آمازونیت به برج­های «دلو» نیروی حیات می بخشد.

محل چاکرا

می­توانیم این سنگ آبی سبز رنگ را برای چاکرای قلب و همچنین چاکرای حلق به کار بریم.

خصوصیات

برای دردهای پشت و گردن و همین­طور کشیدگی­ ها، می ­توانید آمازونیت را بر روی این مناطق ماساژ دهید.

فروش و نگهداری

این سنگ به شکل­های صیقلی، گردنبند و جواهر یافت می ­شود. نگهداری از آن بسیار ساده است به طوری که شما باید یک بار در هفته آب جاری بر روی آن بریزید.

مطالب فوق برگرفته از کتاب سنگ درمانی، نوشته Schaufelberger و Landerherr به ترجمه  فرحناز ثنایی موحد است. نایریکا، سنگ درمانی را تایید یا رد نمی کند. این مطالب صرفا جهت آگاهی شما ارایه شده است.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند