آزوریت در سنگ درمانی

در این مطلب ویژگی های سنگ درمانی آزوریت یا خواص سنگ آزوریت بیان شده است. آزوریت (Azurite)، سنگی به رنگ آبی پررنگ و بسیار شکننده است، که اغلب در کشورهای استرالیا، ایالات متحده آمریکا و فرانسه یافت می شود. برای آشنایی بیشتر با سنگ درمانی، اینجا و برای آشنایی بیشتر با سنگ آزوریت، ویکیپدیا را ببینید.

آزوریت

تاثیر بر بدن انسان

طی یک سری اقدامات، آزوریت می تواند درمان را تسریع کند. این سنگ دارای قدرتی است که به انسدادها و موانع جسمانی خاتمه می دهد. سیستم مرکز عصبی و کلا عصب ها را تقویت می کند و محرکی برای تمرکز حواس است. به علاوه مفصل ها را تقویت میکند و جریان گردش خون را متعادل می سازد.

تاثیر بر روان و روح

آزوریت باعث می شود بهتر حواسمان را جمع کنیم و تصوراتی را که از گذشته داریم رها سازیم و به رویدادهای جدید زندگی توجه کنیم. این سنگ در «مدیتیشن» بسیار مفید واقع می شود، زیرا آگاهی ما را زیاد میکند و دید ما را نسبت به وظایفمان باز میکند.

محل چاکرا

در سنگ درمانی می توان از آزوریت برای تمام چاکراها استفاده کرد، اما چاکرای پیشانی بسیار قابل توجه است و باعث باز شدن چشم سوم می شود.

خصوصیات

آزوریت باعث تقویت تمرکز حواس می شود. این سنگ برای دانش آموزان، دانشجویان و افرادی که کارهای فکری انجام می دهند توصیه می شود. بهتر است آن را برروی میز تحریر و یا دفتر کارشان قرار دهند، برای آنکه استدلال هایشان به روش آسان و مختصر صورت گیرد.

فروش و نگهداری

با توجه به تحقیقات، آزوریت تنها به صورت سنگی نتراشیده یافت می شود. نگهداری این سنگ به طریقه شستشو صورت نمی گیرد بلکه باید آن را در ماه یک بار به نمک خشک دریا آغشته کنید. این سنگ بسیار شکننده است و توجه داشته باشید که آن را مدت زمان طولانی در برابر نور خورشید قرار ندهید (یعنی بیشتر از یک ساعت نشود).

 

مطالب فوق برگرفته از کتاب سنگ درمانی، نوشته Schaufelberger و Landerherr به ترجمه  فرحناز ثنایی موحد است. نایریکا، سنگ درمانی را تایید یا رد نمی کند. این مطالب صرفا جهت آگاهی شما ارایه شده است.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند