آزوریت-مالاکیت در سنگ درمانی

در این مطلب ویژگی های سنگ درمانی آزوریت-مالاکیت یا خواص سنگ آزوریت-مالاکیت بیان شده است. سنگ آزوریت-مالاکیت (Azurite-Malachite) به مادر طبیعت شهرت دارد، زیرا از ترکیب دو سنگ بسیار زیبا و فعال آزوریت و مالاکیت تشکیل شده است. اما این سنگ بسیار کمیاب است و این خود دلیلی بر گران­قیمتی آن است. مکان­های اصلی کشف این سنگ همچون سنگ آزوریت است. برای آشنایی بیشتر با سنگ درمانی، اینجا را بخوانید.

آزوریت-مالاکیت

تاثیر بر بدن انسان

سنگ آزوریت-مالاکیت کبد، کیسه صفرا، مهره­ها و غده تیموس (Thymus) را تقویت می­کند و برای زخم معده و سرطان در مراحل اولیه بسیار موثر است. ماهیچه ­ها و عضلات بدن را تقویت می­کند و پوست را شفا می ­دهد.

تاثیر بر روان و روح

این سنگ مانع نگرانی­ها و نوسانات خلق و خوی ما می­شود و به ما راه و رسم بردباری و نظم را نسبت به خودمان و دیگران می ­آموزد. به علاوه می­توانیم توسط آن رویاها و خواب­های روزانه ­مان را که جالب یا نگران­ کننده ­اند به خاطر آوریم.

محل چاکرا

آزوریت-مالاکیت مخصوص چاکرای پیشانی است.

فروش و نگهداری

این سنگ بسیار حساس و شکننده است. توصیه می­شود که آن را مدت زمان طولانی در زیر نور خورشید قرار ندهید و با آب نشویید. اما می­توانید از نمک دریا استفاده کنید. در بازار فروش این سنگ به شکل­های صیقلی یافته، گردنبند و جواهر یافت می­شود.

مطالب فوق برگرفته از کتاب سنگ درمانی، نوشته Schaufelberger و Landerherr به ترجمه  فرحناز ثنایی موحد است. نایریکا، سنگ درمانی را تایید یا رد نمی کند. این مطالب صرفا جهت آگاهی شما ارایه شده است.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند