چطور برای سفارش ساخت جواهرات طرح مورد نظرم رو انتخاب کنم؟

تو این ویدیو در مورد این صحبت میکنیم که سفارش ساخت جواهرات رو از چه طرح هایی میتونید انتخاب کنید. طرح های تو صفحه اینستاگرام، وبسایت و یا طرح های دیگه؟ میتونید ویدیو رو ببینید یا فایل صوتی رو گوش کنید:

پخش صوتی:

پخش ویدیو:

سفارش ساخت جواهرات

یکی از سوالاتی که از ما بسیار پرسیده می شود این است که ما فقط از میان عکسهای موجود در پیج می توانیم سفارش دهیم؟ در این مورد توضیحاتی خدمتتان ارائه می دهم. برای خرید جواهرات سفارشی، گاهی شما ایده ای در ذهن خود دارید، در این صورت طی جلساتی با شما سعی می شود تا آن ایده پرورانده شود (پخته شود) و به طرحی برسیم که مورد پسند شما باشد و ما آن را برای شما آماده خواهیم ساخت. گاهی مورد خاصی در ذهن شما نیست و فقط یک ایده کلی دارید. در این صورت ما برای شما ایده پردازی و طراحی می کنیم و طرح را به شما نشان می دهیم.

در مرحله بعد شما سفارش می دهید و مراحل اولیه کار که شامل طراحی سه بعدی است انجام شده و برای شما فرستاده می شود تا نمایی از کار تمام شده را مشاهده نمایید. گاهی هم شما در صفحه ایستاگرام یا سایت برندهای معروف جهانی، موردی را می بینید و برای ما ارسال می کنید که براتون مشابهش و یا با اعمال تغییراتی براتون بسازیم. این هم به طور کلی امکان پذیر است. مگر اینکه ما مجبور شویم بخاطر تفاوتهای تکنولوژی ساخت یا وجود یک سری سنگهای مختلف که در ایران نیست، آن کار را تغییر دهیم و مشابه کار را برای شما بسازیم.

بنابراین، محدودیتی وجود ندارد. چون ما هم کار طراحی و هم ایده پردازی را انجام می دهیم، هیچ محدودیتی در زمینه سفارش از میان کارهای موجود در پیج و یا خارج از آن وجود ندارد. در واقع این امکان وجود دارد که هر موردی در ذهنتان باشد یا جایی دیده باشید، برایتان ساخته شود.

جواهرات سفارشی نایریکا دقیقا همانی هستند که باید باشند. برای اطمینان از اینکه دقیقا همان چیزی که سفارش داده اید به دست شما می رسد، اینجا را بخوانید.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند