ما طراح و سازنده

جواهرات سفارشیهستیم

 

حتما شنیدهاید که بسیاری از کسانی که در زمینه ساخت و فروش طلا و بخصوص جواهرات فعالیت میکنند، این شغل را از پدران و پدربزرگان خود به ارث بردهاند و بصورت خانوادگی، نسل اندر نسل در این حرفه مشغولند. آنها معمولا از کودکی در کارگاهها و حجرههای طلا و جواهر فروشی آموزش میبینند و تجربه کسب میکنند.

اما داستان نایریکا متفاوت است. هیچکدام از مؤسسان این برند، پیشینهای در صنعت طلا و جواهر نداشتند و به طور سنتی پا به این عرصه نگذاشتهاند. داستان نایریکا، داستان یک زوجِ مهندسِ عاشقِ هنر است که در زمان خرید حلقههای نامزدی خودشان، پس از زیر و رو کردن بازار جواهرات آن چیزی که باب میلشان باشد را پیدا نکردند. جواهرات بازار تهران که حاصلِ دست هنرمندان و صنعتگران ایرانی است، آن گیرایی را نداشت و آن جواهراتی که چشم را می نواخت، عموماَ وارداتی و سوغات فرنگ بود که قیمت هایی نجومی داشت.

خلاصه اینکه باید یک جفت حلقه خریداری می شد که شد، اما نه آنکه به دل این زوج بنشیند. دانشی هم که از طلا و جواهرات نداشتند. فروشندگان هم هرچه داشتند به آنها دادند، هرچه خواستند قیمت دادند و آنها هم هر چه فروشندگان گفتند، پرداختند. چه شود! با خود گفتند حتما هستند زوج‌های زیادی که به دنبال علاقه خودشان در بازار می‌گردند و مثل ما، آن را پیدا نمی‌کنند! و یا هستند کسانی که مثل ما هیچ دانشی از طلا و جواهرات ندارند و برخی فروشندگان آنچه می‌خواهند به آنها می‌گویند!

ما می‌توانیم به دیگران کمک کنیم که تجربه‌ای زیباتر و به یادماندنی‌تر در خرید حلقه های نامزدی و سرویس عروسی خودشان داشته باشند. یا اینکه به کسانی که نمی‌توانند آنچه را که مطابق سلیقه‌شان است، در بازار پیدا کنند، کمک کنیم. به مشتریان دانش بدهیم که بدانند چه می‌خرند و یک حس خوب بدهیم که عاشق چیزی بشوند که خریده‌اند. و اینگونه بود که پس از آشنایی با صنعت طلا و جواهر و کسب دانش موردنیاز در زمینه طراحی و ساخت جواهرات، در روز هفتم اسفند ماه سال 1393، نایریکا متولد شد.از آنجا که این زوج دختری نداشتند، نام دختر نداشته را به عنوان برند انتخاب کردند. «نایریکا» یک واژه پارسی به معنی برگزیده و پسندیده و همچنین یک نام کهن ایرانی به معنای زن زیبا، نیک و پاکدامن است.

اگر که دوست دارید جواهرات سفارشی داشته باشید که منحصر‌به‌فرد باشند و یا طرح خاصی در ذهن خود دارید که نظیر آن را در ویترین فروشگاه‌ها پیدا نمی‌کنید، حلقه نامزدی ست خاص یا آویز اسم با طراحی خاص یا هر زیور و جواهر دیگر، فقط کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات طراحی تخصصی نایریکا استفاده کنید. طرحان ما در نایریکا آنچه را که شما در ذهن خود دارید، تبدیل به واقعیت می‌کنند. با طرح 3‌بعدی کامپیوتری یا حتی پرینت 3‌بعدی، به راحتی می‌توانید آنچه را که شاید رؤیا می‌پنداشتید، تجسم کنید.

ما طراح و سازنده جواهرات سفارشی هستیم. ما آماده ایم که آن چیزی که واقعا خواسته شماست را برایتان فراهم کنیم. به شما کمک کنیم که با دانش بالا خرید کنید و بهترین و مناسبترین کالا را با خدماتی که برازندۀ آن هستید دریافت کنید.

و درنهایت، یک تجربه خرید به یادماندنی داشته باشید.

ویژگی های ما

 

تکنولوژی به روز

لازم نیست برای کنترل سفارشات در کنار ما حضور داشته باشید. شما می‌توانید حتی از منزل یا محل کار خودتان، در هر مرحله از طراحی، به صورت آنلاین سفارشات خود را ببینید و با ما تبادل نظر کنید.

خدمات ویژه

در نایریکا خدمات ویژه‌ای دریافت می‌کنید که تجربه شما را در خرید جواهرات بهبود می‌بخشد. پُرُو قبل از ساخت، پُرُو مجازی، ارتباط مستقیم با طراح، تغییرات بدون هزینه در تمام مراحل طراحی، بخشی از این خدمات است.

تحویل به موقع

یکی از افتخارات ما این‌است که همواره به تعهدات خود پایبندیم و این تعهد حتما شامل تعهد زمانی تحویل سفارشات نیز می‌شود. همواره سعی ما بر این است که سفارشات را به خوبی در زمان موعد تحویل نماییم.

سنگ های باکیفیت

ما در محصولات سفارشی خود از سنگ‌های باکیفیت و الماس‌های پاک به همراه شناسنامه‌های معتبر بین‌المللی استفاده می‌کنیم و شناسنامه سنگ را به‌هنگام فروش، پس از تطبیق به مشتری تحویل می‌دهیم.

گواهینامه های ما

 
گواهینامه الماس

شناخت الماس

سمیرا علیرضایی
این گواهینامه درخصوص شناخت و درجه بندی الماس ها می باشد.
گواهینامه متریکس

طراحی جواهرات

سمیرا علیرضایی
این گواهینامه درخصوص طراحی جواهرات با نرم افزار متریکس می باشد که مورد تایید شرکت سازنده نرم افزار Gem Vision آمریکا است.
گواهینامه سنگ رنگی

شناخت سنگ های رنگی

سمیرا علیرضایی
این گواهینامه درخصوص شناخت و درجه بندی سنگ های رنگی می باشد.
گواهینامه الماس

شناخت الماس

مهدی مصباحی
این گواهینامه درخصوص شناخت و درجه بندی الماس ها می باشد.
Certificates-M-Concept-min

ایده پردازی جواهرات

مهدی مصباحی
این گواهینامه درخصوص ایده پردازی و طراحی کانسپت جواهرات می باشد که مورد تایید Gem Vision امریکا است.
گواهینامه سنگ رنگی

شناخت سنگ های رنگی

مهدی مصباحی
این گواهینامه درخصوص شناخت و درجه بندی سنگ های رنگی می باشد.

سوالات خود را باما در میانبگذاریدتا

بتوانیم بهترشما را راهنمایی کنیم!

هرگونه سؤالی در مورد جواهرات سؤالی دارید

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید

اگر طرح خاصی در ذهن خود دارید

همین الان سفارش خود را ثبت کنید