چطور در خرید جواهرات مطمئن بشم کاری که سفارش میدم با چیزی که تحویل میگیرم یکیه؟

تو این ویدیو در مورد این دغدغه مشتریان به هنگام سفارش طلا و جواهرات بهتون میگیم که چطور موقع خرید جواهرات، مطمئن باشند کاری که تحویل میگیرند، دقیقا همون چیزی هست که سفارش دادند. میتونید ویدیو رو ببینید یا فایل صوتی رو گوش کنید:

پخش صوتی:

پخش ویدیو:

خرید جواهرات مطمئن

یک سوال که از ما بسیار پرسیده می شود این است که در خرید جواهرات سفارشی، چطور مطمئن شویم کاری که سفارش می دهیم مشابه کاری خواهد شد که تحویل خواهیم گرفت؟ بسیاری از دوستان تصور می کنند از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل کار هیچ ارتباطی بین ما وجود ندارد. اما از زمانی که شما سفارش را ثبت می کنید، آماده سازي طرح سه بعدي كار آغاز مي شود. پس از آماده شدن طرح سه بعدي، طرح براي شما ارسال مي شود. اين طرح به صورت فيلم بوده يا در قالب ارتباط از طريق اسكايپ و مشاهده اسكرين صفحه کامپیوتر ما قابل ارائه مي باشد. تمامي تغييراتي كه مدنظر شماست بر روي كار انجام شده و پس از تاييد شما، براي ساخت فرستاده مي شود. در تمامي مراحل با شما هستيم و هر تغييري كه بخواهيد مي توانيد بدهيد. 

مدل روی بدن

حتي از برخي دوستان كه وسواس بيشتري دارند خواسته مي شود تا عكس خود را ارسال كنند تا كار بر روي بدنشان مدل شده و بتوانند از لحاظ اندازه، شكل و … چك كنند. بنابراين هم اندازه كار بر روي بدن شما نیز قابل مشاهده است. ضمنا با استفاده از اين نرم افزار، وزن حدودی طلا و سنگ به صورت حدودی مشخص می شود که برآورد حدودی قیمت را ممکن می کند. تمام مواردی که شما نیاز داشته باشید به شما گفته شده و بعد از اینکه شما تایید نمودید، کار برای ساخت فرستاده می شود.

پرینت 3 بعدی

بدین ترتیب که در ابتدا پرینت سه بعدی گرفته می شود. پرینت سه بعدی پروسه ای کاملا دیجیتال است و دقیقا مشابه طرح کامپیوتری است. بعد کار برای ریختگی و بعد از آن برای مخراجی و سوار کردن سنگ ارسال می شود. توجه کنید که ما از کار قالب نمی گیریم، چون تیراژ تهیه نمی کنیم. سفارشی سازی می کنیم. بنابراین عینا پرینت موجود برای ریختگی ارسال شده و کار آماده می شود.

کاری که ما تحویل می دهیم با بازخوردهای گرفته شده نشان می دهد که صد در صد مشتریان معتقدند که اصل کار از فیلم یا عکس ارسالی بسیار بهتر بوده است که البته این مسئله طبیعی است چون بهترین متریال استفاده می شود و در تمامی مراحل نظارت دقیقی صورت میگیرد.

حرف آخر

پس نگرانی از این بابت نداشته باشید که فکر کنید در خرید جواهرات سفارشی، زمانی که کار را سفارش می دهید تا زمانی که کار را تحویل می گیرید، نمی دانید قرار است چه ساخته شود. ما در تمام مراحل شما را همراهمی کنیم و سعی می کنیم ذهنیت شما کامل شود. بعد از اینکه همه چیز مورد تاییدتان باشد، کار برای ساخت می رود.

برای اینکه بدانید چطور طرحی را برای سفارش انتخاب کنید اینجا را بخوانید.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند