جواهراتی که
برازنده شماست
 

طرح های خاص    |    قیمت های مناسب

انواع سنگ ها و جواهرات قیمتی

بیشتر بخوانید

در باشگاه مشتریان نایریکا

همیشه 2 درصد مبلغ هر خرید را
 

در خریدهای بعدی از ما هدیه بگیرید

باشگاه مشتریان

جواهرات منحصر بفرد با

طرح های انحصاری و  ساخت سفارشی
 

!خاص پسندان همیشه می درخشند

محصولات

ما اینجاییم تا

شما بتوانیدجواهری

شیک و منحصربه فردداشته باشید!

 
icon-new-4-7

سرویس و نیم ست

طراحی‌های خاص سرویس و نیم‌ست براساس سلیقه شما انجام می‌شود. سرویس جواهر عروس و نیم‌ست‌های جواهر که حتی می‌تواند با لباس شما ست شود.

icon-new-4-6

زیور اسم و شعر

اسامی و اشعار و جملات موردنظر شما را بصورت آویز، انگشتر، گوشواره و هر زیور دیگری می‌سازیم. طرح‌های انحصاری که به دلتان بنشیند.

icon-new-4-1

حلقه های نامزدی

حلقه‌های نامزدی، عروسی و سالگرد ازدواج، با طرح‌های منحصربفرد که می‌تواند یادمانی بی نظیر برای خاطرات و لحظه‌های خوش شما باشد.

icon-new-4-10

ست عینک و زیور

ست‌های فوق العاده از عینک‌های دست‌ساز و یا برندهای معتبر اروپایی که به صورت اختصاصی با زیورهایی مثل گوشواره یا آویز، ست  می‌شود.

گواهینامه الماس
گوشواره جواهر

الماس باشناسنامه معتبر

 

سفارش جواهر یا خرید سنگ‌های قیمتی از جمله الماس، یک کار کاملا تخصصی و کارشناسی است که درصورت نداشتن آگاهی و تخصص، با ریسک‌هایی همچون خرید سنگ غیراصل و یا نامرغوب همراه است. اگر قصد دارید سرویس جواهر، سرویس جواهر عروس یا حلقه نامزدی با سنگ الماس، بخصوص اندازه درشت آن را با برش برلیان یا هر برش دیگر خریداری کنید، به یاد داشته باشید که همیشه بهتر است آن را به همراه شناسنامه های معتبری همچون GIA یا HRD بخرید.

کارشناسان ما در نایریکا همواره خدمات کارشناسی خود را برای خرید آنلاین جواهرات سفارشی و سنگ‌های قیمتی به شما عزیزان ارایه می‌کنند تا شما عزیزان با خاطری آسوده، آنچه را که مورد پسندتان است داشته باشید.

طراحی تخصصیجواهرات

اگر قصد خرید آنلاین جواهرات سفارشی بخصوص سرویس جواهر عروس یا حلقه نامزدی دارید که نظیر آن را در ویترین فروشگاه ها پیدا نمی‌کنید (حلقه نامزدی ست خاص یا آویز اسم با طراحی خاص یا هر زیور و جواهر دیگر)، برای سفارش جواهر شخصی خود با ما تماس بگیرید و از خدمات طراحی تخصصی نایریکا استفاده کنید. طرحان ما در نایریکا آنچه را که شما در ذهن خود دارید، تبدیل به واقعیت می‌کنند. با طرح 3‌بعدی کامپیوتری یا حتی پرینت 3‌بعدی، به راحتی می‌توانید آنچه را که شاید رؤیا می‌پنداشتید، تجسم کنید. با خرید آنلاین جواهرات سفارشی ، تجربه‌ای متفاوت از خرید آنلاین داشته باشید.

گوشواره جواهر
طراحی اختصاصی

انواع محصولات نایریکا

0 +
دنبال کننده در اینستاگرام
0 +
محصول ساخته شده
0 %
تضمین جلب رضایت شما

ما عاشقانهکارمان

را دوست داریم

 

تمامی افراد خاطراتی دارند که مرور آن می‌تواند لذت‌بخش باشد. یکی از بهترین روش‌ها برای مرور خاطراتش داشتن زیورهای خاطره‌انگیز و جواهرات سفارشی است که تداعی کننده خاطرات شیرین شما باشد. خاطراتی که بی‌شک مختص به شماست و یافتن یک قطعه جواهر که این خاطرات را تداعی کنند از میان محصولات موجود در بازار ممکن نیست.

این جواهر می‌توانند با ذکر جمله، انتقال تصویر و …. تداعی‌کننده خاطرات شما باشند. بی‌شک سفارش جواهر می‌تواند بهترین هدیه به‌ویژه به کسی باشد که خاطره خود را با او شریک بوده‌اید. تجربه نشان‌داده‌است بانوان این نوع هدایا را بسیار می‌پسندند. در خرید آنلاین جواهرات سفارشی از «محصولات نایریکا» تجربه‌ای شیرین از خرید اینترنتی را نیز برایتان خواهیم آفرید، زیرا نایریکا همواره به دنبال معنا بخشیدن به داستان زیبایی شماست.

گوهر
گوشواره جواهر

استفاده ازسنگ های قیمتیدر سفارش جواهر

 

عمر استفاده از زیورها و جواهرات، در طول تاریخ چند هزار ساله بشریت ادامه داشته و اولین نشانه‌های استفاده از زیورها به بیش از هفت هزار سال قبل می‌رسد. در این زیورها از صدفها و دیگر سنگ‌های زینتی زیبا استفاده می‌شده که در کنار جنبه‌های زیبایی و زیوری، با اعتقادات پزشکی و حتی جادویی همراه بوده است. این به دلیل تنوع رنگ و شکل سنگ‌ها بوده است که به آنها «گوهر» گفته می‌شود. از شناخته‌شده‌ترین و ارزشمندترین آنها الماس است که البته به اشتباه برلیان خوانده می‌شود.

پیام هایمحبت آمیز شما

هرگونه سؤالی در مورد جواهرات دارید

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید

اگر طرح خاصی در ذهن خود دارید

همین الان سفارش خود را ثبت کنید