تو این ویدیو براتون توضیح میدیم که چرا جواهرات سفارشی بخریم؟ سفارش جواهرات چطور کمکتون میکنه که متفات باشید و حس بهتری رو تجربه کنید. میتونید ویدیو رو ببینید یا فایل صوتی رو گوش کنید:

پخش صوتی:

پخش ویدیو:

جواهرات سفارشی

از گذشته دور زیورها برای زیبایی مورد استفاده عموم و یکی از بهترین هدیه ها به عزیزان برای اثبات عشق و علاقه به آنان بوده است. ساخت انواع جواهر از طلا و نقره به عنوان یکی از شاخه های پر طرفدار هنر، مورد توجه هنرمندان زیادی نیز بوده است و شاید علاقه به آنها و محصولات دکوری از علاقمندی روح انسان به هنر سرچشمه می گیرد. با افزایش تنوع زیورها، به مرور زمان این محصولات به نمادی از سلیقه صاحبان خود تبدیل شده اند و مشخصا افراد خاص با سلیقه خاص، تمایل دارند تا جواهرات سفارشی و محصولات دکوری خاص را تهیه نمایند یا برای اثبات سلیقه و ذوق هنری خود زیورآلات خاصی را هدیه دهند. 

مسلما داشتن انگشتر، گردنبند و هر نوع زیورهای دیگری که تک هستند برای همه جذاب و خواستنی است. آیا شما هم از اینکه مشابه زیورهای خود را نزد دیگران ببینید، کلافه می شوید؟ همه دوست دارند که داشته هایشان مخصوص به خود آنها باشد. ساخت سفارشی زیورها دقیقا کاری است که شما را منحصر بفرد می کند. شما تنها سفارش می دهید. هر آنچه که در رؤیا و خیال خود میبینید را با ساخت سفارشی زیورها به واقعیت تبدیل می کنیم. 

انگشتر جواهر
آویز زمرد
انگشتر جواهر

طراحی زیورها

شاید شما هم در مجله های مد و تبلیغات جواهرات متوجه این موضوع شده باشید که طراحی و ساخت سفارشی زیورها به سمت خاص شدن و هنری شدن پیش می رود. برای همین است که طراحان جواهرات مشتری ها و مخاطبان خود را می شناسند. دیگر جواهرات تکراری را کنار بگذارید. وقت آن رسیده که انگشتر، دستبند و … مخصوص به خودتان را سفارش دهید. ساخت سفارشی زیورها جنبه های مثبتی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

مجموعه های بسیاری لوازم تزئینی و محصولات دکوری لوکس و زیبایی را طراحی نمودند و با پذیرش سفارش تلاش نمودند این محصولات متمایز را به علاقمندان ارائه نمایند. اما امروز حتی این خواسته فراتر رفته و بسیاری علاقه دارند زیورها منحصر به فرد، شخصی سازی شده و منطبق بر سلیقه خود را داشته باشند. با زیورها و جواهرات سفارشی، می توانید تکه هنری متناسب با روحیه و سلیقه خود را داشته باشید. در دنیای امروز زیورهای شخصی سازی شده رواج بسیاری داشته و از بهترین هدایا به عزیزان محسوب می شوند. برای دیدن نمونه ی این محصولات به اینجا بروید.

انگشتر فیروزه
انگشتر جواهر
انگشتر جواهر

چرا ساخت جواهرات سفارشی

سوالی که مطرح می شود این است که چرا سفارش ساخت بدهیم؟ این کار مخصوص افرادی خاص است، چرا ما به فکر آن باشیم. اول از همه باید گفت که به هیچ وجه و تحت هیچ عنوانی ساخت سفارشی زیورها مخصوص قشر مرفه و پولدار نیست. هر انسان خوش سلیقه و با ذوقی می تواند دارایی و زیورهای مخصوص به خودش را داشته باشد. اگر علاقه و ذوق داشتن چیزهای جدید و غیرتکراری را دارید، پس شروع به سفارش آنچه مد نظرتان می باشد، بکنید.

تمامی افراد خلاق از داشتن لوازم منحصر به فرد و خاص لذت می برند. این افراد  تمایل دارند تا خلاقیت و ذوق هنری خود را به عرصه نمایش گذارند. جواهرات سفارشی ، یکی از بهترین انتخاب ها برای بروز و نمایش خلاقیت این افراد است. همچنین خلاقیت آمیخته با هنر بهترین هدیه به افرادی است که به خلاقیت ارزش می دهند. خلاقیت چاشنی تمامی محصولات نایریکاست. هر قطعه جواهر کاملا منطبق بر سلیقه شما و با خلاقیت طراحی و ساخته می شوند.

آویز طلا
انگشتر طلا
انگشتر طلا
  • ساخت سفارشی زیورها به دستان هنرمندان خوش ذوقی انجام می شود که هدف نهایی تمام آنها کسب رضایت مشتری است.
  • با سفارش آنچه مد نظرتان است احساس رضایت از خود و اعتماد به نفستان افزایش خواهد یافت. 
  • گاهی یک انگشتر ساده سفارشی می تواند جای داشتن دیگر جواهرات را برای شما پر کند و در واقع دیگر نیازی به هیچ چیز دیگر نداشته باشید. 
  • محدودیت تقریبا بی معناست. در ساخت سفارشی زیورها هیچ گونه محدودیتی ندارید. هر آنچه که در فکر و خیال خود دارید را به آسانی می توانید به واقعیت تبدیل کنید. 

محصولات جذاب و خواستنی

تمامی جواهرات سفارشی حاصل طراحی های مداوم و طاقت فرسای طراحان جواهر است. کسانی که با بهره بردن از متدولوژی های جدید و تکنیک های روز دست به طراحی و ساخت سفارشی زیورها می زنند. تنوع در طرح و ظرافت در ساخت از نکات بارز این نوع زیورهای طراحی شده است. دقت داشته باشید شما به هر حال هزینه هایی را صرف خرید جواهرات خواهید کرد. چرا به این فکر نمی کنید که این بار خرید خود را متنوع کنید. محصولی خریداری کنید که در سطح جهانی طرفدار دارد. محصولی را انتخاب کنید که به عنوان یک جواهرات بیش از اندازه جذاب و خواستنی باشد. این محصولات در نهایت زیبایی و ظرافت طراحی و ساخته شده اند.

انگشتر جواهر
حلقه عروسی ست
انگشتر جواهر

روش های ساخت زیورآلات

در حالت کلی ساخت و طراحی زیورها به سه شیوه انجام می شود. 

  • زیورهای دست ساز: این نوع از ساخت، تماماً توسط دستان هنرمند انجام می شود. از ابتدا تا انتهای کار. چه چیزی می تواند زیباتر و با ارزش تر از جواهرات سفارشی باشد؟ مسلما هیچ نوع وسیله و ابزار ساخته شده به صورت ماشینی نمی تواند جایگاه وسیله های دست ساز را داشته باشد.
  • زیورهای نیمه دست ساز: این نوع از طراحی و ساخت را می توان حد فاصل و یا ترکیبی از روش های دست ساز و ماشینی نام برد. 
  • زیورهای ماشینی: طریقه ی ساخت این نوع زیورآلات از طریق ماشین و به صورت مکانیکی است.
آویز اوم
آویز طلا شعر
آویز طلا

تفاوت های جواهرات سفارشی و کارخانه ای

  • جواهرات سفارشی در مقایسه با جواهرات کارخانه ای از ظرافت و دقت بیشتری در ساخت برخوردار هستند. 
  • در ساخت جواهرات سفارشی از مواد سالم و غیر شیمیایی استفاده می شود که ضررهای زیست محیطی کمتری دارد.
  • قیمت جواهرات سفارشی مقداری بالاتر از دیگر روش های ساخت زیورها است. به این دلیل که جواهرات سفارشی در تعداد کم تولید می شوند. به عبارتی کمیاب هستند و این ویژگی دقیقا در برابر جواهرات کارخانه ای که تولید انبوه دارند، قرار می گیرد.

فراموش نکنید ظرافت و دقت سازندگان می تواند تاثیر زیادی در زیبایی نهایی محصولات و البته معرفی سلیقه شما به دیگران داشته باشد. «جواهرات سفارشی و منحصر به فرد نایریکا» در کمال دقت و ظرافت منطبق بر طرح ها و رویاهای شما ساخته می شوند. بیشتر مشتریان نایریکا اذعان دارند که زیبایی محصولات این برند از تصاویر و حتی زیورهای رویاهای آنان نیز زیباتر است. ارائه طرح های منحصر به فرد و سفارشی در کنار کیفیت بالا، دقت و ظرافت در ساخت می تواند یک خاطره و تجربه شیرین خرید را برای شما داشته باشد، زیرا نایریکا همواره به دنبال معنا بخشیدن به داستان زیبایی شماست.

سخن آخر

همانطور که پیشتر گفته شد، جواهرات سفارشی از ظرافت و هنر خاصی برخوردار هستند. شما آیا میان یک تابلو که با دست کشیده شده و یک تابلو که پرینتی از یک منظره است تفاوت قائل نیستید؟ این دقیقا برای جواهرات سفارشی نیز صادق می باشد. در اینجا نمونه هایی از آنها را برای شما آورده ایم. آنها را با دیگر زیورهایی که تاکنون دیده اید مقایسه کنید. براستی تفاوت میان آنها بسیار زیاد است. وقت آن رسیده که شما نیز صاحب یکی از این انگشترها، دستبندها، گردنبندها و یا گوشواره های دست ساز باشید. پوشیدن جواهرات سفارشی حس متفاوتی برایتان به ارمغان می آورد. بهترین متریال و باکیفیت ترین سنگ ها در ساخت آنها بکار رفته است و ساخت آنها با حساسیت و وسواس خاصی انجام می شود تا شما بهترین را داشته باشید.

در صورتی که تصمیم گرفته اید جواهرات رویایی و سفارشی با طرح اختصاصی و منطبق بر سلیقه خود را داشته باشید، فراموش نکنید یک مجموعه کم تجربه می تواند رویای شما را در هم شکند و در چشم بر هم زدنی رویای شیرین شما از یک شاهکار هنری را به یک خاطره تلخ تبدیل نماید. در ساخت جواهر شخصی سازی شده حتما به مجموعه های با تجربه و متخصص مراجعه نمایید تا لذت داشتن جواهرات رویایی و منحصر به فرد خود را بچشید. نمونه کارهای هنری نایریکا میتوانید در اینجا ببینید.

نایریکا علاوه بر ارائه جواهرات سفارشی با کیفیت و منحصر به فرد شده، به تعهدات زمانی خود نیز بسیار اهمیت می دهد. تحویل به موقع سفارشات اصلی ترین عامل حسن شهرت این برند و نشانی از سابقه زیاد این گروه می باشد زیرا نایریکا همواره به دنبال معنا بخشیدن به داستان زیبایی شماست. برای نمونه اینجا را ببینید.

مطالب خواندنی در سایت

برای آشنایی بیشتر با جواهرات اینجا را بخوانید.

برای آشنایی بیشتر با گوهرها و سنگ های زینتی اینجا را بخوانید.

برای آشنایی بیشتر با نحوه محاسبه قیمت جواهرات اینجا را بخوانید.

برای اینکه بیشتر درمورد جواهرات میتوانید ویکیپدیا را ببینید.