طراحی و ساخت انواع زیورهای اسم و شعر پارسی

طراحی و ساخت جواهرات اسم و شعر نظیر آویز اسم ، انگشتر اسم یا گردنبند اسم چه بصورت تکی و چه بصورت ترکیبی یکی از زیباترین نوع جواهرات سفارشی است. زیورهای اسم، به سرعت در میان مشتری ها و مخاطبان، جای خود را پیدا کرد. استقبال بی نظیر از این نوع زیورها سبب شد تا در مدت کوتاهی نوآوری ها و طرح های جدیدی به بازار وارد شود. در ادامه جدیدترین نوع طراحی و ساخت سفارشی اسم را بر روی انواع زیورها برای شما آورده ایم. استفاده از سنگ پشت کار باعث می شود که نمای آن چندین برابر شده و جلوه بیشتری داشته باشد.

تمامی افراد خاطراتی دارند که مرور آن می تواند لذت بخش باشد. یکی از بهترین روش ها برای مرور خاطرات داشتن زیورهای خاطره انگیز و جواهرات سفارشی است که تداعی کننده خاطرات شیرین شما باشد. خاطراتی که بی شک مختص به شماست و یافتن یک قطعه جواهر که این خاطرات را تداعی کنند از میان محصولات موجود در بازار ممکن نیست.

این جواهر می توانند با ذکر جمله، انتقال تصویر و …. تداعی کننده خاطرات شما باشند. بی شک این چنین جواهرات سفارشی می تواند بهترین هدیه به ویژه به کسی باشد که خاطره خود را با او شریک بوده اید. تجربه نشان داده است بانوان این نوع هدایا را بسیار می پسندند. در خرید محصولات خاطره انگیز از “محصولات نایریکا” تجربه ای شیرین از خرید اینترنتی نیز برایتان خواهیم آفرید، زیرا نایریکا همواره به دنبال معنا بخشیدن به داستان زیبایی شماست. می توانید نمونه ای از محصولات خاطره انگیز را در اینجا ببینید.

انگشتر شعر
گردنبند عشق
آویز طلا شعر
آویز طلا اسم ترکیبی
آویز اسم
آویز طلا شعر

آویز اسم، گردنبند اسم، انگشتر اسم، دستبند اسم و گوشواره اسم (بصورت تکی یا ترکیبی)

مخاطبان جواهرات اسم و شعر همه ی شما هستید. با هر دلیل و هر مناسبتی می توانید نوع زیورها را سفارش دهید. در مهمانی های دوستانه و تولدها، یکی از بهترین سورپرایز های شما می تواند سفارش آویز اسم، گردنبند اسم یا انگشتر اسم باشد. توصیه می کنیم به کسانی که دوستشان دارید، این نوع زیورها را هدیه بدهید. طراحی و ساخت سفارشی اسم به گونه ای است که همه پسند است، برای همین هرگز از خرید و هدیه دادن آن پشیمان نخواهید شد. البته که می توانید این نوع زیورها را برای خودتان نیز خریداری کنید. حک کردن نام خودتان بر روی زیورها، زیبایی و درخشش شما را چندبرابر می کند.

آویز طلا اسم ترکیبی
آویز طلا اسم ترکیبی
آویز طلا اسم

انواع طراحی و ساخت سفارشی اسم

امروزه در طراحی و ساخت سفارشی اسم تنوع بسیار زیادی وجود دارد. این نوع از جواهرات سفارشی که به شما معرفی می کنیم از جدیدترین نوع طراحی و ارائه ی محصول برای مشتریان خوش سلیقه و خوش ذوق است. انواع طراحی و ساخت سفارشی اسم در زیر آمده است.

گردنبند اسم

طراحی و ساخت جواهرات اسم تکی: در این نوع از سفارش ها، اسم مد نظر شما طراحی و ساخته می شود. این کار برای هدیه دادن به دوست، فامیل، فرزند و غیره بسیار مناسب است.

آویز طلا اسم ترکیبی

طراحی و ساخت جواهرات اسم دوتایی: این گزینه یک آپشن بسیار مناسب برای زوج های عاشق است. اسم آنها در کنار هم طراحی می شود. با این کار، عشق آنها در زیورها آنها جاودانه خواهند ماند.

آویز طلا اسم ترکیبی

طراحی و ساخت جواهرات اسم چندتایی: حتی می توان چند اسم را در کنار هم طراحی کرد اما باید مواظب بود که شلوغ و نامرتب نشود.

انگشتر اسم

طراحی و ساخت جواهرات اسم و شعر نظیر آویز اسم ، انگشتر اسم یا گردنبند اسم و غیره، چرا که نوع طراحی در هر کدام متفاوت خواهد بود. 

آویز طلا اسم

طراحی و ساخت جواهرات اسم و ترکیب کردن آن با سنگ ها و دیگر اقلام تزئینی که جذابیت کار را چندین برابر می کند.

آویز اسم

ترکیب کردن سفارش اسم با فیگورها و شکل های مختلف، بسته به سلیقه ی مشتری. می توان این نوع زیورها را با نت های موسیقی، سبیل و غیره ترکیب کرد.

تنوع در طراحی و ساخت سفارشی

تمام انواع نام ها و کلمات را می توان در طراحی و ساخت جواهرات اسم و شعر به زبان های مختلف نوشت. می توانید سفارش خود را به زبان های فارسی و انگلیسی داشته باشید. 

طراحی و ساخت انواع زیورهای اسم تکی و ترکیبی با سنگ و بدون سنگ (آویز اسم ، گردنبند اسم ، انگشتر اسم ، دستبند اسم و گوشواره اسم) را از ما بخواهید. با بهره گیری از بهترین متریال ها و ابزارها، نهایت کیفیت در محصول را تجربه خواهید کرد. آنچه بسیار مهم است این است که این نوع از زیورها هیچگاه از مد نمی افتند و قدیمی نمی شوند. برای همین هیچگاه از خرید آن پشیمان نخواهید شد. 

طراحی و ساخت انواع زیورها با شعرهای پارسی

در جواهرات اسم و شعر، یک عبارت، یک بیت و یا چند کلمه زیبا از هر شاعر و هنرمندی را بعنوان یک جواهر خواهید داشت. اگر عاشق هنر هستید باید حتما یکی از این جواهرات سفارشی را داشته باشید. این دقیقا همان نوع زیوری است که به دست هنرمندان، بازیگران، نقاشان و دانشجوهای خوش ذوق می بینید. به نمونه های زیر نگاه کنید. برشی از یک شعر زیبا، در نهایت زیبایی و دقت بر روی دستبند و دیگر زیورها نوشته می شود. آنها بسیار جلب توجه می کنند. با نگاه کردن به زیورهای شعر، کنجکاو می شوید ببیند چه چیزی و به چه زبانی نوشته شده است. برای همین برای چند دقیقه و حتی بیشتر توجه ها را به خود جذب می کند. 

انگشتر شعر
آویز اوم
آویز طلا شعر

ساخت انواع زیورها با شعر

زیورهای شعر را می توانید در هر نوع و مدلی که میخواهید سفارش دهید. به کدام هنرمند، فیلسوف، اندیشمند و یا شاعر علاقه دارید؟ سخن مشهور و بهترین شعر او را بر روی دستبند خود حک کنید و همیشه آن را به همراه داشته باشید. این گونه، هنر را دو برابر جلا داده اید. این نوع زیور یک هدیه ی بسیار زیبا و درخور برای کسانی است که دوستشان دارید. این هدیه را از عزیزان خود دریغ نکنید. 

چرا شعر

در جواب این سوال که چرا شعر نوشته شود باید گفت که درآوردن یک بیت یا یک جمله با انواع رسمخط های زیبا یکی از جدیدترین اتفاقاتی است که در زمینه زیورها رخ داده است. 

  • این نوع زیورها به هیچ وجه تکراری نیست. شاید حتی بتوان گفت تنها یک نمونه از آن وجود دارد آن هم دست شماست. چرا که احتمال اینکه دقیقا کسی عین جمله شما را سفارش دهد خیلی کم است. مگر اینکه جمله ای پرطرفدار و مشهور باشد. 
  • مخاطبان خاص خود را دارد. کسانی که به دنبال متفاوت بودن هستند، زیورهای شعر بهترین گزینه برای آنهاست. 
  • سبک کاری جدید است. کارهای جدید هم عموما طرفدارهای خاص خودشان را دارند. 
  • زیبایی و جذابیت این نوع کار زیاد است.
آویز طلا شعر
آویز طلا شعر
آویز طلا شعر

نوشتن شعر بر روی زیورها

شعرها و جملات زیبا و قصار را با رسمخط های بسیار زیبا و هنری بر روی زیورهای شعر می نویسند. هر جمله و نوشته ای که مد نظر شماست، به زیبایی برش می خورد و در اندازه های مناسب بر روی زیورها نوشته می شود. اندازه و نوع فونت را خود شما می توانید انتخاب کنید. 

موارد مصرف

این زیور را برای مصارف و منظورهای مختلف می توان به کار برد.

  • هدیه ای مناسب برای عزیزان و نزدیکان خود
  • حک کردن یک تاریخ و یا یک اتفاق خوب بر روی زیورهای شعر و اهدای آن در مراسم های مختلف
  • زیورهای شعر به عنوان تزیین 
  • زیورهای شعر برای تبلیغ

در کل می توان گفت که جواهرات اسم و شعر در تنوع اندازه و رنگ و رسمخط به مشتریان عرضه می شود. این نوع از زیورها را به راحتی می توانید آنگونه که دوست دارید سفارش دهید. اطمینان خاطر داشته باشید که این نوع زیورها به حدی زیبا و چشمگیر خواهد بود که هرگز از خرید خود پشیمان نخواهید شد. 

مطالب خواندنی در سایت

برای آشنایی بیشتر با جواهرات اینجا را بخوانید.

برای آشنایی بیشتر با گوهرها و سنگ های زینتی اینجا را بخوانید.

برای آشنایی بیشتر با نحوه محاسبه قیمت جواهرات اینجا را بخوانید.

برای اینکه بیشتر درمورد جواهرات میتوانید ویکیپدیا را ببینید.