ایده پیشنهاد ازدواج سورپرایز یا غافلگیرکننده

وقتی حرف از پیشنهاد ازدواج می شود، به نظر می رسد بسیاری از ایده های ازدواج یا بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته اند یا بیش از حد سخت و غیر قابل اجرا هستند. اگر به دنبال یک ایده پیشنهادی خلاقانه و منحصر به فرد هستید که هنوز هم یک عنصر غافلگیرکننده داشته باشد، به جای مناسبی رسیده اید. ما اینجا چند ایده مختلف را برای پیشنهاد ازدواج سورپرایز یا غافلگیرکننده به شما معرفی می کنیم که شما می توانید هرکدام را در رابطه خودتان به کار ببرید و البته با شرایط تطبیق دهید. روز پیشنهاد واقعاً روز بزرگیست.

برای اینکه ببینید چطور برای پیشنهاد ازدواج آماده شوید اینجا را ببینید.

پیشنهاد ازدواج

ممکن است فکر کنید که تقریباً هر ایده پیشنهادی ازدواج، انجام شده است. اما هیچ دو پیشنهادی همیشه یکسان نیستند و روشهای ساده ای برای شخصی سازی یک پیشنهاد و تفاوت با پیشنهادهای دیگر وجود دارد. در اینجا چند مورد از ایده های پیشنهادی ما آورده شده است.

1- از صندوق پستی استفاده کنید

چه کسی یک معمای خوب را دوست ندارد؟ باید برای چند هفته ارسال نامه هایی را بطور کامل برنامه ریزی کنید. ببینید که آیا شما می توانید سرنخ ها یا اشیائی را به یک معمای “آیا با من ازدواج خواهید کرد” ارسال کنید؟ باید مطمئن شوید که اجرای آن عالی است و مورد مهم دیگر اینکه زمانی که شریک زندگیتان درحال مونتاژ قطعه نهایی یا خواندن سرنخ آخر است، انگشتر را در دست بگیرید! این یک ایده عالی برای پیشنهاد ازدواج سورپرایز یا غافلگیرکننده است.

2- زوج هایی که فعالیت های مشترک دارند ...

برای بسیاری از زوج ها، فعالیتی وجود دارد که آنها واقعاً از انجام مشترک لذت می برند. خواه این اسکی، نیمی از ماراتن یا آشپزی باشد، این زمان ویژه ای است که آنها را به هم نزدیک می کند. فقط کمی فعالیت را بالا ببرید و بتوانید یک پیشنهاد عالی داشته باشید. اگر عاشق فعالیت های آبی هستید، یک سفر به مقصدی زیبا مانند جزیره کیش را برنامه ریزی کنید و بعد از یک روز سرگرم کننده و پر از هیجان با پیشنهاد ازدواج روی یک قایق تفریحی، شما یک ترکیب کاملی از غافلگیری را خواهید داشت!

3- پیشنهاد پشت میکروفون

در حالی که برخی از زوجین ممکن است پیشنهادی را بخواهند که کمی خصوصیتر باشد، برخی دیگر عاشق هیجان های بزرگ هستند، یعنی پیشنهادی که در معرض دید عموم قرار دارد. یكی از بهترین راههای جلب توجه همه بینندگان … و نامزد آینده شما، پیشنهاد پشت میكروفون است. میتوانید یک سفر هوایی را برنامه ریزی کنید و با کادر پرواز خود صحبت کنید تا ببینید آیا می توان یک اعلام پرواز از طرف خلبان یا مهماندار را در اواسط پرواز ارائه داد؟ اگر می خواهید کنسرت مورد علاقه خود را ببینید، با آنها تماس بگیرید تا ببینید که آیا به شما اجازه می دهند روی صحنه بروید؟ یا با ایستگاه رادیویی محلی خود تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها با اخبار شبانه می توانند پیام ویژه ای اضافه کنند یا خیر؟ البته راه های زیاد دیگری نیز وجود دارد. روی این مورد فکر کنید.

4- مهمانی بگیرید

چه کسی عاشق یک جشن خوب نیست؟ بهانه ای برای برنامه ریزی مهمانی با دوستان و خانواده خود بیابید. شاید شما به تازگی به یک خانه جدید نقل مکان کرده اید یا یک تعطیلات سرگرم کننده است که همگی یک جا جمع می شوید. این مهمانی به هر مناسبتی که باشد، می تواند جای مناسبی برای پیشنهاد شما باشد! ناگفته نماند ، شما بعد از اینکه بگوید “من می خواهم این کار را انجام دهم”، مهمترین افراد اطراف خود را برای کمک خواهید داشت!

5- یک حلقه نامزدی منحصربفرد و شخصی سازی شده بدهید

هر چیزی که منحصر بفرد باشد و برای فرد شخصی سازی شده باشد، همیشه یک ارزش بی نهایت برای او ایجاد می کند چون جدای از ارزش مادی آن، نشان از اهمیت و ارزشی است که برای آن فرد قایل شده ایم. حلقه های نامزدی مختلفی بصورت آماده که در فروشگاه ها دردسترس هستند که ممکن است بسیار زیبا باشند، اما زمانی که یک قطعه از جواهرات سفارشی تهیه می شود، نشان از اینست که آن پیشنهاد چقدر برای شما ارزش دارد و مدتها برای آن برنامه ریزی و فکر کرده اید و این ارزش پیشنهاد شما را برای شریک زندگیتان چندین برابر می کند. این هم یک ایده عالی دیگر برای پیشنهاد ازدواج سورپرایز یا غافلگیرکننده است. برای دیدن نمونه هایی از بهترین حلقه های نامزدی اینجا را ببینید.

انگشتر جواهر

سخن آخر

مهم نیست که چه ایده ای را برای پیشنهاد ازدواج ارائه می دهید، فقط قانون طلایی شماره 1 ما را به خاطر داشته باشید:

ایده پیشنهاد ازدواج را برای شخصی سازی روابط خود اختصاص دهید، نه دیگران

با این کار، مطمئناً به چیزی که می خواهید می رسید.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند